يا ضامن آهو

 

سلام به دوستای خوب و نازنينم

متاسفانه بدليل مشغله زياد و بيخودی کاری 03.gif و کمی هم روحی 20.gif مدتيه که ارتباطم با اينترنت کم شده و شرمنده که نتونستم  به قولی که در پست قبلی داده بودم عمل کنم.ولی امروز اومدم بگم که بعد از سالها بلاخره امام رضا منو طلبيده و فرداشب بهمراه کاروان زيارتی مجتمع رعد الغدير با قطار بسمت مشهد حرکت ميکنيم.مدتها بود که دلم هوای زيارت امام رضا رو کرده بود ولی نميدونم چرا هر وقت که ميخواستم برم شرايطی پيش ميومد که مانع رفتنم ميشد.قبل از اينکه اين اتفاق برام بيفته که هنرستان و کنکور بهم مجال نميداد و بعد از اين اتفاق که متاسفانه شرايط سخت جسمانيم منو از رفتن منع ميکرد.ولی الان خيلی خوشحالم و بغض عجيبی تو گلومه.بلاخره قسمت من هم شد برم بابوس آقا.انشاالله زيارتش نصيب همتون بشه و اونايی هم که قبلا سعادت زيارتش رو داشتن بازهم مشرف بشن.قول ميدم اونجا بياد همتون باشم و اگه قابل باشم برای همتون دعا ميکنم.حتما برای سلامتيتون ُ سعادتتون ُ خوشبختيتون ُ موفقيتتون ُ در تمام مراحل زندگی و خيلی چيزهای ديگتون 04.gif دعا ميکنم.

  احساس ميکنم خيلی حرفها دارم که اونجا بايد برای آقا بگم.چندين سال حرف دارم34.gif.خدا رحم کنه 30.gif فقط اميدوارم اونجا که رسيدم قدرت گفتن و خواستن داشته باشم.

راستی جا داره تا همينجا ازدوست خوب و عزيزم آقای مهيار افتخار که در نبود من تاييد و ارسال ايميلهای گروه اينترنتی باور رو برعهده دارن تشکرو قدردانی کنم و اميدوارم که هميشه تو زندگيش موفق و پيروز باشه. 

خب دوستهای خوبم اگه ناخواسته بدی ُ نارضايتی ُ کم و کاستی تو دوستی از من ديدين به بزرگی خودتون حلالم کنيد و بزارين بحساب ندونستن و بی تجربگيم.انشاالله وقتی برگشتم سعی ميکنم  وبلاگمو فعالترکنم تا بيشتر در خدمتتون باشم..پس تا چند روز ديگه همه شما عزيزانمو به خدای بزرگ و مهربون ميسپارم.

انشاالله که امام رضا حاجت همه حاجمندا رو روا کنه.آمين !

بهترين آرزوها رو براتون آرزومندم.

حق نگهدارتون

 

 

 

/ 10 نظر / 21 بازدید
مريم.ر

سلام دوست عزيز! وبلاگ فوق العاده ای داری! چه از نظر قالب٬ چه از نظر مطالب...همه و همه عالين! اگر اجازه بدی گاهی اوقات از مطالبت تو وبلاگم بذارم. (البته با ذکر منبع!) خوشحال ميشم اگه به وبلاگ منم سری بزنی! مرسی!

نازنين

التماس دعا. بلاخره راهی شدی . اميدوارم سبک برگردی و دست پر

معصوم

با عرض سلام خدمت برادر خوبم از اينكه بلاخره تشريف مياريد مشهد واقعا خوشحالم و ارزو ميكنم هر آرزو و حاجتي داشته باشيد مورد قبول واقع بشه و با دلي خوش و دستي پر برگرديد. بازم از بابت مطلب زيبا و قالب بسيار زيبا بهتون تبريك ميگم پيروز و موفق باشيد ارادتمند هميشگيتون

parisa

سلام من رو یادت نره خوب؟

فاطمه

رفتن به ديدار امام رضا و اشک ريختن کنار ش خيلی شيرينه.زيارتت قبول

ليلا

با سلام از خوندن مطالبتون لذت بردم و انشاالله زيارت ها تون قبول. موفق و سربلند باشيد

صنم

سلام استاد شهرام وقتی این پیغام رو میگذارم که از سفر اومدی زیارتت قبول.امیدوارم با انرژی بیشتر اهدافتو دنبال کنی

مانی

از اينکه کامنت من رو پاک کردی تشکر می کنم!!