افتخار آفرینی بهاره هنرپرور دانشجوی دکترای شیمی

سلام ;

 دیروز رادیو و تلویزون و خبرگذاریها به اعلام خبری که در زیر آمده پرداختند .

 در نخستين کنگره بين المللي PICC با حضور44 دانشگاه

مقاله دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات مقام نخست را کسب کرد

 MALOL564864564534.jpg

خواهر خوبمان " سرکار خانم بهاره هنرپرور "  با تلاش و پشتکار و اراده پولادینش همیشه باعث افتخار و مایه مباهات همه مردم ایران بخصوص جامعه معلولین ایران و علی لخصوص انجمن باور بوده و خواهد بود .

  امیواریم همه کسانی که خود را باور ندارند و یا تواناییهایشان را نادیده می گیرند از بهاره عزیز و افرادی همچون بهاره بعنوان الگوی موفقیت درس خودباوری و اعتماد بنفس بگیرند .

 صمیمانه به دوست باوریمان

 خانم بهاره هنرپرور ( هاوکینگ ایران ) تبریک میگویم

  40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif40.gif

با حضور 44 دانشگاه
مقاله دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات مقام نخست را کسب کرد

 در نخستين کنگره بين المللي “PICC” (شيمي در پترا)، مقاله بهاره هنرپرور دانشجوي دکتراي رشته شيمي فيزيک واحد علوم و تحقيقات از ميان 44 دانشگاه از 24 کشور جهان به عنوان مقاله برتر انتخاب شد.

     به گزارش خبرنگار دانشگاهي آنا، عنوان مقاله وي اثر پيوند هيدرولوژي بر پارامترهاي NQR، کلاسترهاي گوامين تک آب و بدون آب است که در نخستين کنگره بين المللي شيمي پترا که از  25 تا 28 ژوئن 2007 (چهارم تا هفتم تيرماه) در شهر تافيلا اردن برگزار شد، موفق به دريافت عنوان برتر و کسب لوح تقدير از سوي دکتر سلطان رئيس دانشگاه پترا شد.

     در اين کنگره کشورهايي نظير آمريکا، يونان، استراليا، آلمان، پرتغال، کره، نروژ، هلند، فرانسه، روسيه، اسپانيا و... حضور داشتند.

     بهاره هنرپرور که داراي آسيب ديدگي مغزي (CP) در اثر نارسايي اکسيژن به مغز در بدو تولد است از هر دو دست و دو پا معلول بوده و علي رغم تمامي مشکلات موجود داراي تجارب کاري به عنوان مجري طرح هاي پژوهشي پژوهشگاه صنعت نفت و پليمر کشور و کميته علمي فن آوري نانو در سازمان پژوهش و برنامه ريزي کشور است.

     هنرپرور حدود يک سال با نرم افزار گوسين با راهنمايي استاد دکتر منجمي و پژوهشگر نمونه کشور براي ارائه اين مقاله به کنگره بين المللي PICC کار کرده است.

/ 9 نظر / 46 بازدید
SPEEDEX

بهترین و قوی ترین فیلتر شکن سازگار با e-gold و paypal و ..... سازگار با Orkut و Gazzag و ..... محافظت از اطلاعات محرمانه شما جلوگیری از شنود و پیگیری اطلاعات سازگار با انواع ارتباطات اینترنتی نصب بسیار ساده

فرید

من هم صميمانه تبريک ميگم خدمتشون

هانيل

تبریکات صمیمانه... خوشا به این اراده ها

آروانه

به نام خدا سلام روز ميلاد امام علی ( ع ) و روز پدر مبارک . در اين روز سايت مددکاری اجتماعی که بيشتر در حوزه معلولين کار خواهدکرد را راه اندازی نموده ام بد نيست سری بزنيد . آدرس روی وبلاگم گذاشته ام . اين سايت متعلق به همه معلولين است .

هانيل

سلام شعرتون توی مجله توان یاب چاپ شده... تبریک ضمنا لوگوی گروه هم خیلی قشنگ شده

معصومه

سلام خوبين اعياد شعبانه را بهتون تبريك ميگم . خيلي افتخار مي كنم به اراده شما و ديگر دوستانه خوب و عزيزم موفق باشيد

یه دختری

اولين بار ميام ..اما ميبينم لينک شدم... شما هم مثل ما ...بله!

اشنا